شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین

درباره شرکت هواپیمایی کاسپین

یکی از شرکت های خصوصی هواپیمایی ایران، هواپیمایی کاسپین است که در سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را آغاز نموده و به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت حمل‌ و نقل هوایی کشور فعالیت خود را آغاز کرد. برای خرید بلیط هواپیمایی کاسپین و یا اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کاسپین به وبسایت گردشگران دور دنیا مراجعه کنید.

تاریخچه ایرلاین کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در ابتدا با ۴ فروند هواپیمای یاک ۴۲ فعالیت خود را آغاز کرد و از سال ۱۳۷۹  به تدریج ۵ هواپیما به ناوگان هواپیمایی کاسپین اضافه شد و هم اکنون با برخورداری از ناوگان هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ در زمینه خدمات مسافری در مسیر های داخلی و خارجی فعالیت می کند. شرکت هواپیمایی کاسپین بر اساس سند چشم انداز تدوین شده و طبق برنامه ریزی های لازم در راستای تبدیل شدن به یکی از سه شرکت برتر هواپیمایی کشور ، توانسته است به موفقیت های چشمگیری در زمینه  بازرگانی، عملیات پروازی، آموزش، فنی و مهندسی و پشتیبانی دست یابد.  

مسیر های پروازی شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین روزانه پرواز های مختلفی را به مقاصد داخلی و خارجی دارد. این شرکت از مبدا تهران پرواز هایی به مقاصد داخلی اهواز، چابهار، قشم، شیراز، تبریز، دزفول ،کرمانشاه، مشهد و عسلویه دارد.

 در بخش پرواز های خارجی از مبدا تهران به استانبول، ازمیر، اسپارتا، نجف، سلیمانیه، دبی و بغداد دارد و از مبدا سایر شهر ها نیز پرواز های کرمان به نجف، شیراز به استانبول و چابهار به دبی و مسقط دارد.

از مبدا مشهد نیز پرواز های داخلی به تهران، اهواز و شیراز و دو پرواز خارجی به نجف و بغداد صورت می گیرد.

قوانین پرواز های کاسپین

 وزن بار مجاز تعیین شده در پرواز های داخلی کاسپین ۲۰ کیلو گرم برای هر مسافر و در پرواز های خارجی ۳۰ کیلوگرم است. علاوه بر چمدان و بار هر مسافر مجاز است یک کیف دستی تا وزن ۴ کیلوگرم با خود به داخل کابین ببرد.

در راستای تامین امنیت و کیفیت برای مسافران حمل هرگونه کالا یا محصولی که امکان آسیب رساندن به جان و مال افراد داشته باشد، به داخل کابین ممنوع است. مانند اشیاء تیز و برنده ( چاقو، قیچی، تیغ و شکستنی) ،  مواد منفجره و آتش بازی، مواد اسیدی و مواد غذایی چسبنده.

مسافر باید حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشد و کارت شناسایی خود را همراه داشته باشند. همچنین کودکان ۵ تا ۱۱ ساله با رعایت ضوابط خاص می توانند بدون همراه سفر کنند.

ارسال پاسخ

*

code

ثبت نام کاربر در حال حاضر غیر فعال است. با مدیر سایت تماس بگیرید

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 22042355-021