این هتل در ساحل گلدن سند واقع شده است و فقط 200 متر با ساحل فاصله دارد و 150 متر از مرکز ساحل و 18 کیلومتر از وارنا و 25 کیلومتر از فرودگاه وارنا.هتل میموسا وسایل و خدمات بسیاری را به میهمانان خود ارائه می کند که حتی دم دمی مزاج ترین مشتریان را هم راضی خواهد کرد.

خدمات زیر برای مشتریان در دسترس است : رستوران با تراس – لابی بار – استخر بار – باربیکیو رستوران – دو استخر رو باز با سرسره آبی و یک استخر برای کودکان و یک استخر داخل – آنجا همچنین یک مهد کودک و زمین بازی برای کودکان موجود است – اینترنت و بازی – سوغات فروشی – داروخانه- دکتر و دندانپزشک. آنجا همچنین یک صحنه نمایش روباز – سالن کنفرانس و سینما موجود می باشد.

تجهیزات

هتل شامل دو ساختمان  6 و 7 طبقه برای مشتریان می باشد:

18 آپارتمان / 6 استادیو (اتاق کار) / 294 اتاق دو تخته / 13 اتاق یک تخته / یک فضای استراحت بزرگ با رسپشن / 5 آسانسور / صرافی / سالن اینترنت با فضای بازی الکترونیکی / سالن کار / مغازه ها

دو استخر بزرگ روباز در سطوح مختلف، متصل به سرسره آبی که با تراس آفتاب احاطه شده است و استتخر داخل و بخش کودکان و جکوزی / صحنه نمایش برای اجرا / سالن زیبایی

 

اتاقها و سوئیت ها

دو تخته:وسیع ، تجهیز شده به همراه تلویزیون ماهواره – بار کوچک – تلفن – تهویه هوا – دوش و حمام – بالکن و یک تخت اضافه که بسیاری از اتاق ها دید به دریا دارند.

یک اتاق دو نفره با دو تخت اصلی و دو تخت اضافی برای جوانان ویک یا دوتخت برای کودکان که  طبق استانداردهای هتل تجهیز شده است.

استادیو

مانند اتاق دو نفره تجهیز شده است

آپارتمان

همچنین مانند اتاق دو نفره تجهیز شده است اما یک اتاق جداگانه و حمام به همراه نیمکت و صندلی  دارد.

رستورانها و بار

رستوران اصلی و شیک تجهیز شده به همراه آشپزخانه باز و تراس عالی – با بوفه صبحانه ، نهار ، شام به همراه منو که برای تمامی سلیقه ها مناسب می باشد.

لابی بار بزرگ به همراه تراس روبه استخر ، نوشابه های الکلی و بدون الکل بلغاری و بین المللی را ارائه می کند.

استخر بار بی نظیر که شما می توانید نوشابه خود را مستقیما از استخر سفارش دهید.


Wellness and beauty center

این مرکز با وسایل هنری تجهیز شده است و برنامه های زیادی را ارائه می کند.