هتل صوفیا

 یکی از هتلهای مجلل برای تعطیلات در ساحل دریای سیاه بلغارستان می باشد و در 100 متری ساحل گلدن سند واقع شده است .اینجا شما می توانید از راحتی و زیبایی و موقیعت بسیار عالی برای یک تعطیلات فراموش نشدنی لذت ببرید.این یک هتل مدرن با همگرایی منحصر به فردی از معماری معاصر و فضای دنج و دید منحصر به فرد دریا یا پارک و قیمت باور نکردنی است.ما تجهیزات باور نکردنی – سرویس حرفه ای و غذاهای عالی را برای فراهم کردن فضایی عالی و خاطره انگیز در هم ادغام کرده ایم . شما برای یادآوری تعطیلات خود بسیار خرسند خواهید بود.

هتل شامل

یک رستوران با 250 صندلی به همراه تراس در فضای باز با 80 صندلی / لابی بار / استخر بار / استخر سرباز / فضای ورزش / اتاق ماساژ / دسترسی به اینترنت در لابی / مغازه ها

 

اتاق ها

Double room

سوئیت خواب دارد یا دو تخت جدا از هم – اسباب و حمام جدا با کابین دوش و تا سکونت 4 نفر مناسب است.

هتل صوفیا به مهمانانش ارائه می کند :

78  اتاق دو تخته با دید دریا و 51 عدد با دید پارک

10 اتاق با تخت های بزرگ از نوع سوئیت خواب

17 اتاق خانوادگی همراه با در واسطه بین هر کدام

9  سوئیت با دید دریا

کل اتاق ها بالغ بر 290 واحد می باشد .

اتاقها راحت و عالی بر طبق طراحی منحصر به فرد و نیازهای توریست امروزی تجهیز شده اند . هر اتاق تلفن مستقیم – کانالهای موزیک – ماهواره – بار کوچک – یخچال – حمام وسیع با کابین دوش جدا و مو خشک کن و سیستم تهویه هوا – بالکن با دید دریا یا پارک دارد.هتل سوفیا برای راحتی میهمانانش در صورت امکان تخت اضافی در تمام اتاقهای استاندارد و سوئیتها ارائه می کند.

رستوران

هتل صوفیا یک رستوران با تجهیزات عالی و با 250 صندلی داخل و همچنین تراس با فضای باز شامل 80 صندلی می باشد.سالن بزرگ رستوران صوفیا نزدیک رسپشن واقع شده است و محیطی عاری از دود طبق استانداردهای اروپا را ارائه می کند.منو شامل غذاهای امروزی جهانی و قاره ای می باشد.بوفه صبحانه و شام با غذاهای متفاوت خاطره ای زیبا به جای می گذارد و تمامی ذائقه ها را در بر می گیرد .علاوه بر کیفیت غذاها هتل صوفیا برای اقامت بهتر به میهمانان خوش آمد می گوید. دو بار در هفته، غذایی متفاوت با غذاهای سنتی اروپایی در بوفه سرو می شود .