هتل اطلس در جنوب غربی مرکز ساحل GOLDEN SANDS و با فاصله ی 300 متری دریا در میان سرزمین سبز واقع شده است. این هتل در سال 2003 ساخته شده و دارای سیستم تهویه مرکزی، استخر روباز و استخر سرپوشیده با سرسره، مرکز SPA، حمام ترکی، سونا، باشگاه بدنسازی، ماساژ، آرایشگاه، بیلیارد، تنیس رومیز، زمین والیبال، اتاق کنفرانس و همچنین فروشگاه سوغات در لابی می باشد.

این هتل دارای 273 اتاق ، 12 سوئیت ، 17 استودیو ، 10 اتاق خانواده و 234 اتاق دو نفره ی دیگر با دید عالی رو به پارک، استخر و یا دریاست. مبلمان راحت ، سیستم تهویه ی هوا، تلویزیون، گاوصندوق، مینی بار و تلفن تنها بخشی از تجهیزات هر اتاق می باشد. همچنین برای راحتی شما تلفن و سشوار نیز در حمام تعبیه شده است.

اتاق های هتل اطلس به صورت زیر می باشد:

DOUBLE STANDARD ROOM:

30 متر مربع، 2 تخت یک نفره، سیستم تهویه ی مجزّا، میز کار، گاو صندوق (به ازای پرداخت مبلغ)، تلفن مستقیم، مینی بار /  یخچال، تلویزیون کابلی، حمام با دوش یا وان، سشوار، تلفن، زنگ بیدارباش

STUDIO: مهمانان این اتاق ها از فضا و راحتی بیشتری بهره مند هستند.

 40 متر مربع، 2تخت یک نفره و 1 مبل، سیستم تهویه ی مجزّا، میز، گاو صندوق (به ازای پرداخت مبلغ)، تلفن مستقیم، مینی بار/ یخچال، تلویزیون کابلی، حمام با دوش یا وان، سشوار، تلفن، زنگ بیدارباش

APARTMENT: به آپارتمان کوچک خود در GOLDEN SANDS خوش آمدید. این واحد ها دارای متراژ 53 متر مربع می باشند و به دو بخش اتاق نشیمن و اتاق خواب تقسیم شده اند.

53 متر مربع، 2تخت یک نفره و 1 مبل، سیستم تهویه ی مجزّا، میز، گاو صندوق (به ازای پرداخت مبلغ)، تلفن مستقیم، مینی بار/ یخچال، تلویزیون کابلی، حمام با وان، سشوار و تلفن، زنگ بیدار باش.

رستوران های هتل:

ATLAS RESTAURANT: این رستوران دارای 240 صندلی و تراسی آفتابگیر با 100 صندلی می باشد. در گوشه ای از رستوران بخشی برای بوفه ی کودکان در نظر گرفته شده است.

   ساعات کار:

   صبحانه بوفه: 7:30-10:30

   ناهار: 12:30-14:30

   بوفه شام: 18:30-21:30

LOBBY BAR: نوشیدنی های مختلف را در این قسمت که 24 ساعته باز است تجربه کنید!

فعالیت های جانبی:

هتل اطلس این امکان را برای سازماندهی کنفرانس ها و جلسات شرکت ها با اتاق کنفرانسی با ظرفیت 120 صندلی و خدمات عالی برای شرکت کنندگان به وجود آورده است.